Activiteiten (Toernooien, stages, etc) Stichting Topsport
Slotronde West-Friese Judo Competitie (Junioren & Senioren)
Datum
zondag 26 mrt 2017
Tijdstip
09:15
uur
Locatie
Sporthal “Beverwijk"
Adres
Van loenenstraat 1, Beverwijk
Website
bekijken
- Toernooi Kwalificatie B, TC
- Verplicht voor Selectie Ja
- Coach Tom van der Kolk
De Slotronde van de West-Friese Judo Competitie voor de Junioren & Senioren. Neem je witte- & blauwe pak mee, je wedstrijdbanden en je paspoort en natuurlijk ben je op gewicht.....
Voor alle ouders: Kom ook kijken en moedig onze teams aan!!!
Je kunt altijd inschrijven zodat ook deze activiteit netjes in je overzicht komt op je persoonlijke 'MyClub' pagina op de website en in je app. Aan deze inschrijving zijn dan ook geen kosten verbonden.
LET OP: De weging voor de JUNIOREN begint om 09:15 uur, we verzamelen om 08:30 en vertrekken gezamenlijk om 08:45 uit Alkmaar vanaf het Sportinstituut.
Voor alle ouders: Kom ook kijken en moedig onze teams aan!!!
Je kunt altijd inschrijven zodat ook deze activiteit netjes in je overzicht komt op je persoonlijke 'MyClub' pagina op de website en in je app. Aan deze inschrijving zijn dan ook geen kosten verbonden.
LET OP: De weging voor de JUNIOREN begint om 09:15 uur, we verzamelen om 08:30 en vertrekken gezamenlijk om 08:45 uit Alkmaar vanaf het Sportinstituut.
Hoofdklasse West Friese Judo Jeugd Competitie (WFJJC) |
||
Wanneer | Wedstrijdvolgorde | Waar / Hoe laat |
Zondag 25 september 2016 | 1-2 5-4 5-2 1-5 3-2 | Gastheer : Judo Yushi |
6-3 1-6 4-3 4-6 | Weging 10.00 uur | |
Wedstrijd 10.30 uur | ||
Zondag 16 oktober 2016 | 1-4 2-6 2-4 1-2 5-4 | Gastheer : Tom van der Kolk |
3-5 1-3 6-5 6-3 | Weging 10.00 uur | |
Wedstrijd 10.30 uur | ||
Zondag 13 november 2016 | 1-6 4-3 4-6 1-4 2-6 | Gastheer : Top Judo Amsterdam ZO |
5-2 1-5 3-2 3-5 | Weging 10.00 uur | |
Wedstrijd 10.30 uur | ||
Zondag 19 februari 2017 | 1-3 6-5 6-3 1-6 4-3 | Gastheer : EBI Sports |
2-4 1-2 5-4 5-2 | Weging 10.00 uur | |
Wedstrijd 10.30 uur | ||
Zondag 26 maart 2017 | 1-5 3-2 3-5 1-3 6-5 | Gastheer : Comp.leider Sporthal Beverwijk |
slotronde | 4-6 1-4 2-6 2-4 | Weging 09.15 uur |
Wedstrijd 10.00 uur | ||
Teams |
||
1 Judo Yushi | ||
2 Tom van der Kolk | ||
3 Ben Rietdijk Sport | ||
4 EBI Sport | ||
5 Top Judo Amsterdam ZO | ||
6 Kodokan |
|
Datum | Gastheer | Aanvang weging | Wedstrijden | Tijdschema |
1e ronde | Tom v/d Kolk | Weging 2/6 17.30 uur. | (6-2) | 18.00 uur. |
(1-6)(2-5) | 18.35-19.10 uur. | |||
Weging 1/5 18.00 uur. | (3-4)(1-5) | 19.10-19.45 uur. | ||
22-10-2016 | (6-4)(2-3) | 19.45-20.20 uur. | ||
Weging 3/4 18.40 uur | (1-4)(5-3) | 20.20-20.55 uur. | ||
2e ronde | Dojo ‘t Loo | Weging 3/4 17.30 uur. | (3-4) | 18.00 uur. |
(1-3)(4-2) | 18.35-19.10 uur. | |||
Weging 1/2 18.00 uur. | (5-6)(1-2) | 19.10-19.45 uur. | ||
19-11-2016 | (3-6)(4-5) | 19.45-20.20 uur. | ||
Weging 5/6 18.40 uur | (1-6)(2-5) | 20.20-20.55 uur. | ||
3e ronde | Judo Yushi | Weging 1/5 17.30 uur. | (1-5) | 18.00 uur. |
(1-4)(5-3) | 18.35-19.10 uur. | |||
Weging 3/4 18.00 uur | (6-2)(1-3) | 19.10-19.45 uur. | ||
21-1-2017 | (4-2)(5-6) | 19.45-20.20 uur. | ||
Weging 2/6 18.30 uur | (6-4)(2-3) | 20.20-20.55 uur. | ||
4e ronde | Top Judo A’ dam Z.O. | Weging 2/5 17.30 uur. | (2-5) | 18.00 uur. |
(4-5)(3-6) | 18.35-19.10 uur. | |||
4-2-2017 | Weging 3/4/6 18.00 uur. | (6-4)(1-2) | 19.10-19.45 uur. | |
(1-5)(2-3) | 19.45-20.20 uur. | |||
Weging 1 18:30 uur. | (3-4)(1-6) | 20.20-20.55 uur. | ||
5e ronde | Inhaalronde | |||
18-3-2017 | ||||
6e ronde | Gezamenlijk in Beverwijk | De weeg en aanvangstijden worden u t.z.t. toegestuurd. | (1-4) | |
Slotmiddag | (5-3)(6-2) | |||
(1-3)(4-2) | ||||
26-3-2017 | (5-6)(1-2) | |||
(3-6)(4-5) | ||||
Teams |
||||
1 Tom van der Kolk | ||||
2 Judo Yushi | ||||
3 Kodokan | ||||
4 Dojo t'Loo | ||||
5 Top Judo A'dam ZO | ||||
6 Karel Gietelink |