Activiteiten (Toernooien, stages, etc) Stichting Topsport

Wit / Gele Bandentoernooi Tom van der Kolk

Datum 25 jan 2015
Tijdstip 09:00 uur
Locatie Dojo Tom van der kolk
Adres Klaas Bootpad 2, 1827 CX, Alkmaar
Website bekijken
Maximaal aantal deelnemers 200
Wit / Gele Bandentoernooi Tom van der Kolk
Het Sport Instituut Topsport Tom van der Kolk organiseerd op 25 januari zijn eigen witte en gele banden toernooi. Een judo toernooi in een leuke en onstpannend sfeer. Voor een iedere judoka!

 
Systeem:
Alle judoka’s worden in poultjes ingedeeld.
 
Deelname: 
Jongens en meisjes geboren 2000 en later
 
Band:
Witte of gele met eventueel slippen aan de band.

De tijden van het Stichting Topsport tom van der kolk

witte en gele banden toernooi zijn bekend

 

Er word op verschillende tijden gewogen !!

 

8.30 - 11.30 en 14.30 


Zie de verschillende blokken 
Voor specifieke naam even  scrollen  

   

Half negen wegen, aanvang 9.00 uur

   
Duncan Eckersley  Bakker Sports Schagen
Lissa Koning  Bakker Sports Schagen
Thijs Olyrhook Molenaar dojo t loo
Roan Krom dojo t loo
Jaap Bruin dojo t loo
Jayden Campagne dojo t loo
Bjorn Krom dojo t loo
Sofie Oosterink dojo t loo
May Witjes dojo t loo
finn mulhous ebi sports
stijn rempt ebi sports
sil beers ebi sports
lara Stofberg hajime
Jinse Zeinstra hajime
Santiago Tijhuis Hikari
Angelino van Osenbruggen judoclub groefsema
Jasper Madderom judoclub groefsema
Nina Esser judoclub groefsema
Jane Demmers judoclub groefsema
Zenno ten Hagen kenamyu
Floris van Adrichem Boogaert kenamyu
Jonas van Otegem kenamyu
Katie de Groot kenamyu
Fynn van der Geest kenamyu
Alisha Gort kenamyu
Lisa Goedhart Kodokan Purmerend
Kai van Bennekom Nijhof
Luuk de Boer Nijhof
Hidde de Wijs Nijhof
Thimo Rebergen Nijhof
Younes Taktak Nijhof
Djayden Hulsman Oyama
Kyan Furstner van der Kolk
Mika de Jonge van der Kolk
matz Schuurman van der Kolk
Dion Schaafsma van der Kolk
Karsten Kok van der Kolk
Dean Dam van der Kolk
Casper Baas van der Kolk
Leon Keizer van der Kolk
Senne Lodewijks van der Kolk
Kars Melten van der Kolk
Rens Jimmy kok van der Kolk
Iris Paase van der Kolk
Sem Konijn van der Kolk
Gregory Clara van der Kolk
Maud Renses van der Kolk
Fleur Sinnema van der Kolk
Bram Hermes van der Kolk
Jasmijn Hoedjes Yamaguchi

Half twaalf wegen, 12.00 uur aanvang

   
Borre Nieuwenhuizen  Bakker Sports Schagen
Bart Hoogendijk  Bakker Sports Schagen
Sjors Wezelman  Bakker Sports Schagen
Di An Tan dojo t loo
Tom Groen dojo t loo
Tygo de Jongh dojo t loo
Sven Witjes dojo t loo
heleen wouters  ebi sports
wout rootjes ebi sports
lucas way ebi sports
huib vd gulik ebi sports
Ruben van Eekelen Hikari
Iris Althuis Hikari
Kian Proper Hikari
Xander Swart judoclub groefsema
Boy Snijder judoclub groefsema
Tigo Richter judoclub groefsema
Huib Broek judoclub groefsema
David Bakker judoclub groefsema
Roos Graafland judoclub groefsema
Grazia van den Brink judoclub groefsema
Sarah Goedhart kenamyu
Harley Posma kenamyu
Nikki Goedgebuure kenamyu
Justin Kok Nijhof
Indi Vogelesang Nijhof
Rianne peetoom Nijhof
Noa op 't Ende Nijhof
Jip van Wijngaarden Nijhof
Tigo van Bennekom Nijhof
Yahya Wagenaar Nijhof
Zyad Taktak Nijhof
Dave van der Vaarst salomons
Tijmen van der Meijden van der Kolk
Pim Kruize van der Kolk
Damian Wijkhuizen van der Kolk
Twan Grandiek van der Kolk
Cheyenne Elders van der Kolk
Xin Noords van der kolk
Jelle Zwaanenburg van der kolk
Alicia Steenbakkers van der Kolk
Tim Klein van der Kolk
Jurrian Kemps van der Kolk
Luke Roeland Yamaguchi
Sven Baan Yamaguchi

Half drie wegen

 
   
Bjarne Lindeijer  Bakker Sports Schagen
Layla Martijn  Bakker Sports Schagen
Kjell Stegink dojo t loo
Yesper Brunekreef dojo t loo
David Snelder dojo t loo
Hu An Tan dojo t loo
merlijn iwema ebi sports
luke broersen ebi sports
koen bijl ebi sports
milan pieters ebi sports
bart v duin ebi sports
alec mammen ebi sports
jorja merton ebi sports
jo ann kruier ebi sports
denise pieters  ebi sports
thomas Gonzalez hajime
Joran Laanstra Hikari
Robynn Hessing Hikari
Thijs van Dieden judoclub groefsema
Jort Mesland kenamyu
Romijn Sprong kenamyu
Dean Maas kenamyu
Ryan Voordouw kenamyu
Morris van het Hof kenamyu
Jenson Jonk kenamyu
Joyce Florusse Kodokan Purmerend
Darko Terweij Kodokan Purmerend
Thyra Terweij, kodokan purmerend
Jasper Goedhart, kodokan purmerend
Lucas Drevers Nijhof
Coen Visser Nijhof
Lars Rademaker Nijhof
Finn Paalvast Nijhof
Bram Nederbragt Nijhof
Timon de Graaf Nijhof
Irsen van Rossum Nijhof
Luke Hunter Nijhof
Noor van Kesteren Nijhof
Bram ten Hove Jansen Nijhof
Polatti van Nus salomons
Ryva de Lang salomons
Michel Althuis salomons
Wessel Jonkel salomons
jurre bras van der Kolk
Leon van Keulen  van der Kolk
Laura Licaj van der Kolk
Daan Geluk van der Kolk
Sam Kops van der Kolk
Tim van Dijkhuizen van der Kolk
Diaz Steffes van der Kolk
Tycho Mulder van der Kolk
Jelmer Geertsma van der Kolk
Jur Melten van der Kolk
Tygo Does van der Kolk
Nina avis van der Kolk
Kelvin Schoenmaker Yamaguch

Online inschrijven voor deze activiteit is niet meer mogelijk
Bijdrage:
  • Lid, Extern
    • € 6,50
Terug naar boven