Trainingstijden & Locaties

Dit zijn de trainingstijden en trainingslocaties waar het Sport Instituut les geeft. Het lesrooster en de indeling van de locaties is een verantwoordelijkheid van de Technische Staf van het Sport Instituut.
Judo
dag tijd type locatie team trainer(s)
maandag 15:45 - 16:45 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Jeugdjudo, 6 - 8 jaar
maandag 16:45 - 17:45 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Jeugdjudo, 9 - 12 jaar
maandag 17:45 - 19:00 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Aspiranten (-15 jaar), B-Sporters (-15 jaar)
dinsdag 16:00 - 17:00 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Mini's (-6 jaar), 3,5 - 5 jaar Arjen van Dijk
dinsdag 16:00 - 17:00 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Jeugdjudo, 6 - 8 jaar
dinsdag 17:00 - 18:00 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Jeugdjudo, 9 - 12 jaar
dinsdag 21:00 - 22:00 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Volwassenjudo, Volwassenjudo 21 jaar en ouder
woensdag 13:00 - 13:45 Tuimel Alkmaar - Klaas Bootpad Mini's (-6 jaar), 3,5 - 5 jaar Arjen van Dijk
woensdag 13:45 - 14:30 Tuimel Alkmaar - Klaas Bootpad Mini's (-6 jaar), 5 - 6 jaar Arjen van Dijk
woensdag 14:30 - 15:30 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Selectie A-Pupillen (-10 jaar), A-Pupillen (-10 jaar)
woensdag 15:30 - 16:30 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Wedstrijd Judo woensdag 15.30 B pup, Wedstrijd Judo woensdag 15.30
woensdag 16:00 - 17:00 Training Egmond aan de Hoef - Hanswijk Jeugdjudo, 6 - 12 jaar
woensdag 17:00 - 18:30 Training Alkmaar - Klaas Bootpad, Haarlem - Judo Topsport Steunpunt RTC Training -15, RTC Training -15
woensdag 18:30 - 20:00 Training Haarlem - Judo Topsport Steunpunt RTC Training -18, RTC Training -18
woensdag 20:00 - 21:30 Training Haarlem - Judo Topsport Steunpunt RTC Training -21, RTC Training -21
donderdag 08:30 - 09:45 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Talenten, RTC Training
donderdag 16:00 - 17:00 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Jeugdjudo, 6 - 8 jaar
donderdag 17:00 - 18:00 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Selectie B-Pupillen (-12 jaar), B-Pupillen (-12 jaar)
vrijdag 19:30 - 20:45 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Technische Topsport Judo Training, Wedstrijd Judo vrijdag -15 -18 -21
vrijdag 20:45 - 21:45 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Volwassenjudo, Volwassenjudo 21 jaar en ouder
zaterdag 11:15 - 12:00 Tuimel Alkmaar - Klaas Bootpad Mini's (-6 jaar), 3,5 - 5 jaar Arjen van Dijk
zaterdag 12:00 - 12:45 Tuimel Alkmaar - Klaas Bootpad Mini's (-6 jaar), 5 - 6 jaar Arjen van Dijk
zaterdag 12:45 - 13:45 Tuimel Alkmaar - Klaas Bootpad Mini's (-6 jaar), 5 - 6 jaar Arjen van Dijk
Judo in Bergen
dag tijd type locatie team trainer(s)
vrijdag 15:45 - 16:45 Training Bergen - Gymzaal Zakedijkje Jeugdjudo, 6 - 8 jaar
vrijdag 16:45 - 17:45 Training Bergen - Gymzaal Zakedijkje Jeugdjudo, 9 - 12 jaar
Judo in Heerhugowaard
dag tijd type locatie team trainer(s)
maandag 15:45 - 16:45 Training Heerhugowaard - Sporthal Zuid Jeugdjudo, 6 - 7 jaar
maandag 15:45 - 16:45 Training Heerhugowaard - Sporthal Zuid Jeugdjudo, 6 - 7 jaar
maandag 16:45 - 17:45 Training Heerhugowaard - Sporthal Zuid Jeugdjudo, 8 - 9 jaar
maandag 17:45 - 18:45 Training Heerhugowaard - Sporthal Zuid Jeugdjudo, 10 - 12 jaar
donderdag 15:45 - 16:45 Training Heerhugowaard - Sporthal Zuid Jeugdjudo, 6 - 7 jaar
donderdag 16:45 - 17:45 Training Heerhugowaard - Sporthal Zuid Jeugdjudo, 8 - 9 jaar
Judo in Sint Pancras
dag tijd type locatie team trainer(s)
Karate
dag tijd type locatie team trainer(s)
dinsdag 17:00 - 18:00 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Jeugd Karate, wit-geel-oranje Johan Roos
dinsdag 18:00 - 19:00 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Jeugd Karate, groen-blauw-bruin-zwart Johan Roos
donderdag 17:45 - 18:45 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Jeugd Karate, C-Selectie
vrijdag 18:00 - 19:00 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Jeugd Karate, wit-geel-oranje Johan Roos
vrijdag 19:00 - 20:00 Training Alkmaar - Klaas Bootpad Jeugd Karate, groen-blauw-bruin-zwart Johan Roos
Jiu-Jitsu
dag tijd type locatie team trainer(s)
Algemeen
dag tijd type locatie team trainer(s)
Terug naar boven