Weegtijden

Weegtijden en aanvangstijden Dutch Open Espoir



Klik op onderstaande link om de weegtijden te bekijken:


  Weeg-en aanvangstijden Dutch Open Espoir

                                   
Veel succes en plezier!

Weegtijden Wit Gele Banden Toernooi 19 januari 2020

Beste Judoka,

Hieronder vind je weegtijden voor het Wit Gele Banden Toernooi van 19 januari 2020

De wedstrijdcommissie wenst jou heel veel succes en plezier.
 

9:00 uur wegen

   

naam

 

Sportschool

     

Lennon Noorlag

 

Bakkersport Schagen

     

Jan ter Beek

 

budocentrum Fun en Fit

     

Robin van Diessen

 

Budowazasport

     

Thijs Timmer

 

Dojo 't Loo

Jim van der Veek

 

Dojo 't Loo

Sil Klaver

 

Dojo 't Loo

Niels Duijsens

 

Dojo 't Loo

     

Damin Tennan

 

Hikari Zaandam

Michel Roovers

 

Hikari Zaandam

     

Roy Stalenhoef

 

Judo Yushi

Renzo Piroli

 

Judo Yushi

     

Linus Huygelen

 

Kenchutai

     

Yue den Dekker,

 

Sportschool Nijhoff

Elena Hoogendoorn

 

Sportschool Nijhoff

Benito Riepma

 

Sportschool Nijhoff

     

Logan Heus

 

SV Kodokan

Simba Ndagano

 

SV Kodokan

Ioan De Dood

 

SV Kodokan

Bram van Uitert

 

SV Kodokan

Milan Dundas

 

SV Kodokan

     

Vasilisa Safontseva

 

Toradoshi

Siem v.d. Kolk

 

Toradoshi

Mink de Graaf

 

Toradoshi

Jahrin Nijman

 

Toradoshi

Furkan Kat

 

Toradoshi

Wout Welp

 

Toradoshi

Eva v.d. Kolk

 

Toradoshi

     

Isa Schwärzer

 

Tom van der Kolk

Lucas Schwärzer

 

Tom van der Kolk

Christof Boshoven

 

Tom van der Kolk

Nuka Furst

 

Tom van der Kolk

Finn Barhorst

 

Tom van der Kolk

Jamarey Candelaria

 

Tom van der Kolk

thijmen Klaver

 

Tom van der Kolk

Thiago Panday

 

Tom van der Kolk

Katelynn van Soeren

 

Tom van der Kolk

Xavi Dengiz

 

Tom van der Kolk

Riley Timmer

 

Tom van der Kolk

Salih Duzenli

 

Tom van der Kolk

Seff Blokdijk

 

Tom van der Kolk

Zion den Haan

 

Tom van der Kolk

Tim Van der zee

 

Tom van der Kolk

silvano Silva

 

Tom van der Kolk

Duuk Wessels

 

Tom van der Kolk

Arnout Jansen

 

Tom van der Kolk

     

11:30 uur wegen

   

Naam

 

Sportschool

Dani Martijn

 

Bakkersport Schagen

     

Erik van der Meer

 

Dojo 't Loo

Ebbe Heijna

 

Dojo 't Loo

Boet Groen

 

Dojo 't Loo

Lucy Hurkmans

 

Dojo 't Loo

     

Aaron Matias Acebron

 

Hikari Zaandam

Jent van der Veen

 

Hikari Zaandam

Timo Fokkema

 

Hikari Zaandam

     

Mikai Leeflang

 

Judo Yushi

Xian Spijker

 

Judo Yushi

Quin Schuurmans

 

Judo Yushi

Ferray Wissink

 

Judo Yushi

     

Kyanu Bril

 

Judoschool Cees Veen

Sietse Nijveld

 

Judoschool Cees Veen

     

Iain Slik

 

Oyama

     

Anoek Bakker

 

Sportschool Nijhoff

Ivan Zhigulin

 

Sportschool Nijhoff

Elvira van den Bos

 

Sportschool Nijhoff

Liesel Hoogendoorn

 

Sportschool Nijhoff

Seba Wilbers

 

Sportschool Nijhoff

Tygo Zandvliet

 

Sportschool Nijhoff

Thijn Beekhuis

 

Sportschool Nijhoff

     

Sofie van der Kroon

 

SV Kodokan

Roan Dam

 

SV Kodokan

Rowan den Blaauwen

 

SV Kodokan

Bodhi Kuperus

 

SV Kodokan

Gino Heus

 

SV Kodokan

     

Menno Dam

 

Tom van der Kolk

Neal Altena

 

Tom van der Kolk

Bryant Nas

 

Tom van der Kolk

Thijs Slot

 

Tom van der Kolk

Florian Spahiu

 

Tom van der Kolk

Liv van der Geest

 

Tom van der Kolk

Felicia Molenaar

 

Tom van der Kolk

Myrthe Verhagen

 

Tom van der Kolk

Jaylee Leeman

 

Tom van der Kolk

Dean Lommers

 

Tom van der Kolk

Madhu Furst

 

Tom van der Kolk

Hidde Bierwolf

 

Tom van der Kolk

Jayden Timmer

 

Tom van der Kolk

Colin Okkerman

 

Tom van der Kolk

Daniël Schellart

 

Tom van der Kolk

Wesley Bouillon

 

Tom van der Kolk

Tim Ebeling

 

Tom van der Kolk

Luca Shengelia

 

Tom van der Kolk

Loek Dalpra

 

Tom van der Kolk

     

Chloé Peterse

 

Toradoshi

     

14:00 uur wegen

   

Naam

 

Sportschool

     

Cuan Noorla

 

Bakkersport Schagen

Lieke de Joode

 

Bakkersport Schagen

Niels van Tartwijk

 

Bakkersport Schagen

Bao Quoc Thien Ngyen

 

Bakkersport Schagen

     

Bastiaan Elzenga

 

Dojo 't Loo

Thijs Olyrhook Molenaar

 

Dojo 't Loo

Liv Veldt

 

Dojo 't Loo

Bram Sterk

 

Dojo 't Loo

Joep Groeneveld

 

Dojo 't Loo

     

Kaya Ede

 

Hikari Zaandam

Megan van Straten

 

Hikari Zaandam

Max Lorrai

 

Hikari Zaandam

Steyn de Vries

 

Hikari Zaandam

Dayan Tennan

 

Hikari Zaandam

Branko Wesselson

 

Hikari Zaandam

Esmay van den Oudenalder

 

Hikari Zaandam

Mitchel Schram

 

Hikari Zaandam

     


Valentine Meulenhoff

 

Judo Yushi

Noa Stevenhaagen

 

Judo Yushi

Tim Korenwinder

 

Judo Yushi

Jalou van Der Laan

 

Judo Yushi

Tristan Koolwijk

 

Judo Yushi

     

Julia de Jonghe

 

Oyama

Wout Edens

 

Oyama

     

Kas Verkade

 

Sportschool Nijhoff

Roos Vermeulen

 

Sportschool Nijhoff

Sanne Oldenbroek

 

Sportschool Nijhoff

Roe Oltmans

 

Sportschool Nijhoff

Daren den Dekker

 

Sportschool Nijhoff

Megan Jansen

 

Sportschool Nijhoff

Edinio Mando

 

Sportschool Nijhoff

Imani Carolina

 

Sportschool Nijhoff

     

Armin Omidwar

 

SV Kodokan

Kirsten Dondorp

 

SV Kodokan

     

Dylan Kramer

 

Toradoshi

Jayden van der Velden

 

Toradoshi

Thijs de Groot

 

Toradoshi

     

Jurgen den Ouden

 

Tom van der Kolk

Alvin Reus

 

Tom van der Kolk

Myron Molenaar

 

Tom van der Kolk

Daniel Zentveldt

 

Tom van der Kolk

Gurgen Karawarchjan

 

Tom van der Kolk

Alec Ongena

 

Tom van der Kolk

Roël Aloserij

 

Tom van der Kolk

Zoë Bakker

 

Tom van der Kolk

Ramon Heming

 

Tom van der Kolk

Ruben Timmers

 

Tom van der Kolk

Shane Ha

 

Tom van der Kolk

Aris Stamatelos

 

Tom van der Kolk

Indi Achterberg

 

Tom van der Kolk

Naut Goudsblom

 

Tom van der Kolk

Jens Bijvoet

 

Tom van der Kolk

Djulian Witte

 

Tom van der Kolk

Kobus Spannenburg

 

Tom van der Kolk

Tom de Regt

 

Tom van der Kolk

Samuel Karawarchjan

 

Tom van der Kolk

Rafael Van Dijk

 

Tom van der Kolk

Mika Bakker

 

Tom van der Kolk

Oskar Ziacek

 

Tom van der Kolk

Suban Ismailov

 

Tom van der Kolk

 

Terug naar boven